Вміти слухати та запобігати конфліктам словами: Поліції діалогу Києва – 9 років!
Сьогодні, 17 липня, підрозділ превентивної комунікації Головного управління Національної поліції у м. Києві відзначає 9-ту річницю з дня свого створення.
Ми часто бачимо їх на мирних мітингах чи великих подіях у столиці. Це той самий підрозділ превентивної комунікації, чия головна зброя – це не спецзасоби, а вміння розмовляти та чути людей.
Їхня робота починається там, де градус емоцій зашкалює. Головне завдання цих поліцейських – простою мовою пояснити правила, заспокоїти, почути претензії та знайти компроміс між активістами, організаторами акцій та правоохоронцями. Вони щодня доводять, що практично будь-яку гостру ситуацію чи конфлікт можна владнати спокійним словом ще до того, як хтось спробує застосувати силу.
Для такої роботи потрібні залізна витримка, сталеві нерви та щире бажання допомогти. Завдяки цим хлопцям та дівчатам кияни можуть безпечно збиратися та висловлювати свою думку, а місто при цьому залишається в спокої.
Ми щиро вітаємо команду Поліції діалогу зі святом! Дякуємо за ваше безмежне терпіння, людяність та за те, що бережете безпеку столиці без зайвого галасу. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, нових професійних здобутків та мирного неба над Україною!
Відділ комунікації поліції Києва