У Києві поліцейські кінологи вчитимуть дітей та їхніх чотирилапих улюбленців

Новини

Гурток «Юний кінолог» розпочав роботу на базі Кінологічного центру Головного управління Національної поліції у місті Києві.

На перше заняття прийшли вісім дітей, четверо із яких привели своїх домашніх улюбленців.

Начальник Кінологічного центру Головного управління Національної поліції у м. Києві Микола Куцук розповів:

«Головним завданням створення  гуртка є ознайомлення дітей із роботою кінологічної служби та виховання в них любові до тварин. Не менш важливим фактором є і організація цікавого та корисного дозвілля».

Досвідчені працівники  кінологічного центру навчатимуть дітей головним принципам взаєморозуміння з улюбленцями, правилам догляду і спілкування з ними та основам їх дресирування.

Перше ознайомче заняття з дітьми провів інструктор кінологічного центру Володимир Поплавський. Він розповів, як знайти підхід до собаки та продемонстрував основні вправи разом зі службовим псом.

«До нас можуть прийти всі охочі як зі своїми песиками, так і без них – для цього ми надаємо їм своїх, уже досить підготовлених собак. Головне – любов дітей до тварин, терпіння, бажання навчатися самому та навчати свого чотирилапого друга», - додав Микола Куцук.

Гурток працює на базі Кінологічного центру Головного управління Національної поліції у м. Києві за адресою: вулиця Федора Кричевского, 21-а.  Навчання проводитимуться безкоштовно щосуботи з 10-ї до 13-ї години.

Відділ комунікації поліції Києва

Наталія Коломійчук