Чоловік лізе на зірку, НЛО над столицею, або як поліцейські не дають купити наркотики: поліція Києва зібрала найкурйозніші повідомлення на спецлінію 102
Ми зібрали цікаву добірку звернень, які надходять до поліції Києва:
- Жінка просила вжити заходів щодо чоловіка, який піднімається на дах будинку та, можливо, буде лізти на зірку.
- Чоловік повідомив, що не може з учорашнього дня підключитися до Wi-Fi. У жінки виходить, а у нього – ні.
- Заявник побачив світлову крапку в небі та підозрює, що це НЛО.
- Жінка скаржилася на те, що кожного разу, коли відкриває вікно для провітрювання, починається повітряна тривога.
- Чоловік скаржився на те, що хотів придбати метадон, але поліцейські схопили наркоділка та він не встиг придбати «товар».
- Дівчина повідомила, що у її квартиру залетів кажан і його потрібно негайно спровадити.
- Киянин скаржився на те, що працівники поліції забирають у нього наркотики.
- Жінка просила виділити поліцейського, щоб на постійній основі забирати 5-річну дитину з дитячого садка.
Поліція Києва нагадує: кожне звернення – це жива людина зі своєю проблемою. Навіть якщо ситуація здається дивною або викликає усмішку — ми уважно ставимося до кожного повідомлення та намагаємося допомогти.
Працюємо 24/7 заради безпеки й спокою столиці та її мешканців!
Відділ комунікації поліції Києва
Вікторія Ковальська