Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Відділ внутрішнього аудиту

Контакти
Електронна адреса
[email protected]
Керівництво відділу внутрішнього аудиту
Бажан Юрій Володимирович
Посада
Начальник відділу внутрішнього аудиту
звання
Телефон
(044) 256-83-67
Електронна адреса
Хоріщенко Едуард Леонідович
Посада
Заступник начальника відділу внутрішнього аудиту
звання
Телефон
(044) 256-05-04
Електронна адреса

Відділ внутрішнього аудиту Головного управління Національної поліції у м. Києві (далі – ВВА) є структурним підрозділом Головного управління Національної поліції у м. Києві, який за напрямком діяльності координується безпосередньо Управлінням внутрішнього аудиту Національної поліції України, як головним підрозділом у сфері внутрішнього аудиту в Національній поліції України.

Обєктом внутрішнього аудиту є: діяльність апарату ГУНП, підрозділів, що належать до сфери його управління (підрозділів поліції), у повному обсязі або з окремих питань та заходи, що здійснюються керівниками підрозділів поліції для забезпечення ефективного функціонування системи внутрішнього контролю (дотримання принципів законності та ефективного використання бюджетних коштів та інших активів, досягнення результатів відповідно до встановленої мети, виконання завдань, планів і вимог щодо їх діяльності).

За окремим організаційно-розпорядчим актом центрального органу управління поліції, обєктом внутрішнього аудиту може бути діяльність міжрегіональних територіальних органів Національної поліції, підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління Національної поліції України.

Основними завданнями ВВА є: надання керівництву ГУНП об’єктивних і незалежних висновків та рекомендацій щодо:

функціонування системи внутрішнього контролю та її вдосконалення;

- удосконалення системи управління;

- запобігання фактам незаконного, неефективного та нерезультативного використання бюджетних коштів та інших активів;

- запобігання виникненню помилок чи інших недоліків у діяльності органів/підрозділів поліції.

Діяльність ВВА грунтується на принципах організаційної та функціональної незалежності, об'єктивності, верховенства права, дотримання прав і свобод людини, законності, відкритості, прозорості та політичної нейтральності.

У своїй діяльності ВВА керується Конституцією України та законами України, указами Президента України, актами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Бюджетним кодексом України, законами України «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції», Порядком здійснення внутрішнього аудиту та утворення підрозділів внутрішнього аудиту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року № 1001, Стандартами внутрішнього аудиту, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 04 жовтня 2011 року № 1247, Кодексом етики працівників підрозділу внутрішнього аудиту, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 29 вересня 2011 року № 1217, нормативно-правовими актами Міністерства внутрішніх справ України, організаційно-розпорядчими актами Національної поліції України та іншими актами законодавства України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux