Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Відділ комунікації

Контакти
Черговий
(044) 271-99-90
Канцелярія
(044) 271-66-84
Електронна адреса
[email protected]
Керівництво відділу комунікації
ГРИЩЕНКО Дмитро Сергійович
Посада
т.в.о. начальника відділу комунікації
звання
підполковник поліції
Телефон
(044) 271-99-90
Електронна адреса
НЕРУШ Яна Федорівна
Посада
заступник начальника відділу комунікації
звання
підполковник поліції
Телефон
Електронна адреса

Основні завдання відділу комунікації:

1. Координація заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики поліції, упровадження гласності та відкритості в діяльності органів (підрозділів) поліції.

2. Забезпечення в установленому законодавством порядку інформування громадян про діяльність Головного управління Національної поліції у м. Києві через засоби масової інформації (далі – ЗМІ) та комунікації.

3. Забезпечення функціонування офіційного веб-сайту Головного управління Національної поліції у м. Києві в режимі інформагентства, системного і оперативного оновлення інформації на ньому.

4. Здійснення моніторингу та аналізу інформації, яка викладена в ЗМІ, мережі Інтернет, про діяльність Головного управління Національної поліції у м. Києві.

 Функції відділу комунікації:

1. Планування та здійснення заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики Національної поліції України.

2. Забезпечення акредитації при ВК представників ЗМІ та організація їх участі в брифінгах, прес-конференціях, інших публічних заходах.

3. Організація, відповідно до компетенції, розгляду інформаційних запитів представників ЗМІ, журналістів, громадян.

4. Надання допомоги інформаційним агентствам, телерадіокомпаніям, друкованим ЗМІ, інтернет-виданням в інформуванні населення про діяльність Головного управління Національної поліції у м. Києві.

5. Виготовлення та розповсюдження інформаційної продукції, фото відеоматеріалів, що популяризують діяльність Головного управління Національної поліції у м. Києві.

6. Забезпечення використання інтернет-ресурсів для оперативного поширення інформації. Координація розповсюдження інформаційних повідомлень і наповнення офіційного веб порталу Головного управління Національної поліції у м. Києві, сторінки Головного управління Національної поліції у м. Києві в соціальних мережах Facebook, Twitter, You Tube, Instagram.

7. Моніторинг та аналіз матеріалів, розміщених у ЗМІ, інтернет-мережі, про діяльність структурних підрозділів Головного управління Національної поліції у м. Києві з подальшим визначенням тенденцій до формування інформаційних потоків та відповідного позиціювання в інформаційному полі країни.

8. Підготовка щоденних оглядів матеріалів ЗМІ та інтернет-мережі про діяльність структурних підрозділів Головного управління Національної поліції у м. Києві, їх доповідь керівництву ГУНП у м. Києві.

9. Надання органам (підрозділам) Головного управління Національної поліції у м. Києві організаційно-методичної та практичної допомоги з організації роботи щодо належної взаємодії зі ЗМІ.

10. За дорученням керівництва Головного управління Національної поліції у місті Києві здійснення відповідно до компетенції перевірки діяльності працівників, відповідальних за комунікацію у структурних підрозділах Головного управління Національної поліції у м. Києві, узагальнення й поширення позитивного досвіду їх діяльності, порушення перед керівництвом відповідних структурних підрозділів поліції клопотань про притягнення працівників, відповідальних за комунікацію у структурних підрозділах до дисциплінарної відповідальності або їх заохочення.

11. Унесення пропозицій керівництву Головного управління Національної поліції у м. Києві щодо вдосконалення кадрового та матеріально-технічного забезпечення діяльності ВК.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux