Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Управління превентивної діяльності

Контакти
(044) 271-95-98
Електронна адреса
[email protected]
Керівництво управління превентивної діяльності
ОНИСЬКО Олег Васильович
Посада
Начальник управління превентивної діяльності
звання
полковник поліції
Телефон
Електронна адреса
БОЙКО Ігор Мирославович
Посада
Заступник начальника управління - начальник відділу дільничних офіцерів поліції
звання
полковник поліції
Телефон
Електронна адреса
ПЕТРИЧКА Сергій Семенович
Посада
Заступник начальника управління - начальник відділу масових і охоронних заходів
звання
полковник поліції
Телефон
Електронна адреса

Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві, є структурним підрозділом апарату Головного управління Національної поліції у м. Києві.

В УПД ГУНП у м. Києві входять такі відділи:

відділу охорони публічного порядку;

відділ масових і охоронних заходів;

відділ дільничних офіцерів поліції;

відділ превентивної комунікації;

відділ ювенальної превенції;

відділ конвойної служби.

УПД ГУНП у м. Києві забезпечує організацію, координацію, аналіз, планування, контроль за діяльністю своїх відділів і відокремлених структурних підрозділів за напрямом діяльності з питань забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, конвоювання, а також надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Діяльність УПД ГУНП у м. Києві ґрунтується на принципах верховенства права, дотримання прав і свобод людини, законності, відкритості та прозорості, політичної нейтральності, взаємодії з населенням на засадах партнерства, а також безперервності.

УПД ГУНП у м. Києві у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, а також виданими відповідно до них актами Міністерства внутрішніх справ України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, наказами Міністерства внутрішніх справ України і Національної поліції України.

УПД ГУНП у м. Києві взаємодіє із іншими структурними підрозділами Національної поліції України, органами правопорядку та іншими органами державної влади, а також органами місцевого самоврядування відповідно до закону та іншими нормативно-правовими актами, забезпечує ефективне виконання покладених на нього завдань і функцій.


Підтримання публічної безпеки та порядку, забезпечення охорони прав і свобод людини, запобігання правопорушенням та їх припинення.

Провадить превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень.

Виявляє причини та умови, що сприяють учиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживає в межах своєї компетенції заходів щодо їх усунення.

У межах компетенції, визначеної законом, здійснює контроль за додержанням вимог законів та інших нормативно-правових актів щодо опіки, піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, вживає заходів щодо запобігання дитячій бездоглядності, правопорушенням у дитячому середовищі, а також соціального патронажу щодо дітей, які відбували покарання у виді позбавлення волі.

Вживає заходів із запобігання та припинення насильства в сім'ї.

Забезпечує створення позитивного іміджу поліції, посередництво у комунікації між громадськістю та поліцією.

Конвоювання затриманих осіб, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, арештованих (засуджених) та осіб, стосовно яких рішенням суду застосовано адміністративний арешт.

Вживає заходів із організації забезпечення публічної безпеки і порядку на вулицях, площах, у парках, скверах, на стадіонах, вокзалах, в аеропортах, морських та річкових портах, інших публічних місцях зокрема під час проведення масових (мирних зібрань, культурно-видовищних та публічних релігійних заходів, виборів та референдумів) та спортивних (футбольних матчів та інших масштабних спортивних змагань) заходів, взаємодії в цьому напрямі з іншими правоохоронними органами та органами державної влади України, громадськими організаціями, організації формування відповідних обліків, запобігання та припинення групових порушень громадського порядку, масових заворушень.

Здійснює моніторинг оперативної обстановки по місту Києву, вивчає, аналізує і узагальнює результати та ефективність діяльності підпорядкованих підрозділів.

Організовує проведення комплексних оперативно-профілактичних відпрацювань у місті Києві з метою профілактики вчинення злочинів та правопорушень у публічних місцях.

Вживає заходів із запобігання ймовірному виникненню протиправних дій, ескалації насильства з боку громадян під час проведення масових заходів в тому числі шляхом прозорої (роз’яснювальної) комунікації, надання трансферної та дистриб’юторської інформації учасникам акцій з метою взаємодії підрозділів поліції із громадськістю.

Взаємодіє із Київською міською державною адміністрацією, іншими органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами з питань обробки запитів, звернень, заяв та повідомлень щодо організації та проведення в межах компетенції запланованих масових заходів, здійснює оцінку ступенів ризиків під час їх проведення.

Співпрацює із підрозділами Національної гвардії України, Національної поліції України з питань організації та належного забезпечення охорони публічного порядку.

Запобігає вчиненню дітьми правопорушень, індивідуальної превентивної роботи з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із законом, протидії втягненню дітей у злочинну діяльність, пияцтво, зайняття жебрацтвом та іншу протиправну діяльність.

Організовує загальну превентивну роботу з дітьми, у тому числі за місцем проживання, у навчальних та виховних закладах.

Вживає заходів з попередження жорстокого поводження з дітьми, учинення стосовно них насильства, у тому числі батьками, законними представниками, а також своєчасного вилучення дитини у разі загрози її життю і здоров’ю, влаштування її до спеціальних установ.

Запобігає дитячій бездоглядності, здійснює профілактику причин самовільного залишення дітьми домівок чи навчально-виховних закладів, дотримання вимог законів щодо опіки, піклування на дітьми-сиротами та дітьми, які позбавлені батьківського піклування.

Бере участь у межах повноважень, передбачених законом, у здійсненні заходів, спрямованих на соціальну адаптацію осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.

Здійснює індивідуально-превентивну роботу з особами, які перебувають на профілактичних обліках, насамперед з особами, звільненими з місць позбавлення волі, та тими, що вчиняють насильство в сім’ї (домашнє насильство).

Забезпечує попередження та реагування на адміністративні та кримінальні прояви, адміністративно-правозастосовної діяльності, дотримання обліково-реєстраційної дисципліни.

Організовує роботу по взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства щодо задоволення їхніх потреб.

Здійснює розгляд звернень громадян з питань, пов’язаних з діяльністю Управління, підпорядкованих підрозділів.

Забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції, порушень законності, службової дисципліни і контроль за їх реалізацією в Управлінні та підпорядкованих підрозділах.

Взаємодіє з органами та підрозділами Головного управління, структурними підрозділами Національної поліції, МВС, іншими правоохоронними органами (центральними та місцевими), органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями з питань підтримання публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства й держави, протидії злочинності, запобігання та припинення насильства в сім’ї, превентивної та профілактичної діяльності.

За останні десятки років в організаційно штатній структурі управління відбулося ряд змін, направлених на удосконалення роботи по забезпеченню виконання оперативно-службових завдань.

Координація роботи конвойних підрозділів, надання практичної та методичної допомоги відповідним підрозділам з питань охорони осіб, затриманих за підозрою у вчинені кримінальних правопорушень, осіб, стосовно яких застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, та засуджених осіб, їх доставляння під час досудового слідства, проведення з ними слідчих дій, розгляду справ у судах, забезпечення виконання постанов суду про адміністративний арешт.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux