У столичному суді буде вирішуватися питання щодо примусового лікування чоловіка, який скоїв жорстоке вбивство на АЗС у Святошинському районі
Слідчі завершили досудове розслідування, провели ряд експертиз та скерували клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до суду.
Результати проведених експертиз показали, що чоловік не перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, натомість він має психічні розлади. Тож під час проведення досудового розслідування зловмисник так і не зміг пояснити слідству мотиви й причину скоєного ним вбивства 65 – річного пенсіонера.
Наразі слідчі Святошинського управління поліції завершили досудове розслідування та на базі зібраних доказів скерували клопотання до суду про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру, а саме – госпіталізацію до спеціалізованого закладу. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалося Святошинською окружною прокуратурою у м. Києві.
До рішення суду зловмисник перебуватиме у спеціалізованому медичному закладі.
Відділ комунікації поліції Києва
Анна Левченко
