Фігуранти – 30-річний чоловік і 45-річна жінка шляхом підробки документів продавали квартири громадян. Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що спільники – 30-річний чоловік і 45-річна жінка звернулись по допомогу до приватного нотаріуса та, видаючи себе за законних власників квартири, мали намір продати житло за понад 2 мільйони гривень. Поліцейські затримали зловмисників під час підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна.
Крім того слідчі встановили, що фігуранти причетні до ще однієї незаконної оборудки. В травні цього року вони за такою ж схемою продали ще одну квартиру у Дарницькому районі міста, за що їм також повідомлено про підозру. На незаконно продану квартиру накладено арешт, а сума збитків склала майже 3 млн гривень.
За обома фактами слідчі Дарницького управління поліції під процесуальним керівництвом Дарницької окружної прокуратури міста Києва повідомили чоловікові та жінці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою) та ч. 3 та 4 ст. 358 (підроблення документів та використання підроблених документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.
Наразі досудове розслідування у кримінальних провадженнях завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. За вчинення фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до восьми років.
Відділ комунікації поліції Києва
Вікторія Ковальська
![](Kyiv_kradigka_27_12_23_02 (1).jpg)