У Києві судитимуть молодика, який на вулиці з ножем напав на 49-річну жінку – йому загрожує 15 років за ґратами
Слідчі Дарницького управління поліції завершили досудове розслідування щодо зловмисника, який приставив до шиї перехожої жінки ніж та погрожуючи вбивством відібрав сумку з грошима та документами.
Під час слідства встановлено, що 23-річний фігурант, погрожуючи вбити киянку, якщо вона чинитиме опір, зірвав із її плеча сумку, в якій знаходилися документи, банківські картки та близько трьох тисяч гривень готівки, та втік з місця події.
Тоді, слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України – розбій, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, вчинений в умовах воєнного стану.
Наразі поліцейські завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду. За скоєне обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Відділ комунікації поліції Києва