Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
У Києві відбулись змагання з легкої атлетики серед правоохоронців
Опубліковано 16 травня 2019 року о 12:42

Свою фізичну підготовку продемонстрували поліцейські структурних підрозділів столичної поліції. За результатами особисто-командних змагань переможці отримали кубки та медалі.

За ініціативи керівництва Головного управління Національної поліції у місті Києві на базі спортивного комплексу “Спартак” відбулися змагання з легкої атлетики серед поліцейських.

Зі вступним словом звернувся до особового складу заступник начальника відділу професійного навчання ГУНП у м. Києві Анатолій Ковтун, який привітав поліцейських з початком змагань та побажав учасникам забігу удачі та націленості на найкращий результат:

«Метою проведення таких змагань є насамперед підвищення рівня професійної підготовки правоохоронців, популяризація та розвиток прикладних видів спорту та зміцнення фізичної загартованості поліцейських. Працівники поліції змагались, як у   особистому заліку на дистанціях 400 метрів, 1000 метрів, 3000 метрів, так і у складі збірних команд у естафеті 4х400 метрів».

У результаті напруженої боротьби переможцями і призерами на дистанції 400 метрів стали: перше місце – Руслан Листушенко (працівник Деснянського управління поліції), друге місце – Вадим Козло (ППОП №2), третє місце – Денис Островерхов (Подільське управління поліції).

Під час забігу на 1000 метрів серед жінок пальму першості виборола Тетяна Салій (ППОП №2), друге місце зайняла Ірина Яник (працівник кінологічного центру), третє – Тетяна Ляшук (ППОП №1).

Серед чоловіків під час змагання на 1000 метрів отримані такі результати: перше місце – Роман Тістол (батальйон конвойної служби); друге місце – Олег Яковченко (Голосіївське управління поліції); третє місце – Іван Бавзенюк (ППОП №2).

Під час забігу на дистанцію 3000 метрів серед чоловіків перше місце зайняв Максим Гудемчук (Дніпровське управління поліції), друге місце виборов Олександр Печко (ППОП №2); третє місце – Валерій Чоран (ППОП №1).

В естафеті 4х400 метрів переше місце отримав полк поліції особливого призначення №2; друге місце – батальйон конвойної служби, третє місце – Деснянське управління поліції.

Загалом, за підсумками проведених змагань, призові місця у командному заліку визначилися наступним чином:

1 місце – полк поліції особливого призначення №2;

2 місце – батальйон конвойної служби;

3 місце – полк поліції особливо призначення №1.

«Всіх переможців та призерів чемпіонату ми нагородили кубками, медалями. Завдяки проведенню цих спортивних заходів ми ще раз пересвідчились у гарній фізичній підготовці працівників поліції Києва», - додав Анатолій Ковтун.