Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
У Києві поліцейські боролися за звання кращих із кращих у службовому двоборстві
Опубліковано 22 жовтня 2018 року о 15:47

У змаганнях взяли участь 33 правоохоронці з різних підрозділів Головного управління Національної поліції у місті Києві.

У Києві на базі тренінгового центру відбулися змагання зі службового двоборства. У запеклій боротьбі за право бути найкращими у складі одинадцяти команд брали участь 33 поліцейських.

Начальник відділу професійного навчання столичної поліції Сергій Пшеничний наголосив, що основною метою змагань стала перевірка фізичного рівня підготовки правоохоронців:

«Працівники поліції можуть показати свої професійні навички, володіння вогнепальною зброєю, а відтак продемонструвати максимальні результати та підтвердити високий статус нашого чемпіонату».

Розпочалися змагання зі службового біатлону – крос 1500 метрів зі стрільбою із пістолета через кожні 500 метрів. У другому етапі після подолання 50-метрового відрізка відбувалася дуельна стрільба з пістолета з дистанції 15 метрів по трьох сталевих мішенях.

З перших хвилин змагань у тирі розгорілося неабияке суперництво. Працівники поліції виявляли витримку та влучність, аби принести бали своїй команді.

У ході запеклої боротьби особисті місця з біатлону першої вікової групи (до 25 років) посіли: пальма першості – у Володимира Юшкевича (Святошинське управління поліції), на другому місці опинився Ярослав Батащук (Полк поліції особливого призначення №1), а на третьому – Микола Корсак (Дарницьке управління поліції).

У другій віковій групі (від 25 до 35 років) перше місце виборов Іван Сугоняко (ППОП №1), срібним призером став Олександр Печко (ППОП №2), а замкнув трійку лідерів Сергій Мальований (ППСПОП ”Київ”).

У третій віковій групі (від 35 років) перше місце зайняв Валентин Познанський (БКС), друге – Дмитро Грушко (ППОП №2), а бронзовим призером став  Владислав Косоговський (Дарницьке управління поліції).

Пальму першості у командних результатах за сумою зайнятих місць з біатлону отримали працівники ППОП №1, срібні медалі вибороли бійці ППОП №2, а бронзові – співробітники батальйону конвойної служби поліції.

Кращими командами за сумою зайнятих місць із дуельної стрільби стали ППОП №1 і ППОП №2, які посіли перше і друге місця відповідно, а на третій сходинці турнірної таблиці опинилися працівники Святошинського управління поліції.

У результаті за сумою місць зі службового двоборства – біатлон та дуельна стрільба - перше місце вибороли представники ППОП №1, друге – ППОП №2, третє – Святошинське управління поліції.

Усіх переможців та призерів запеклої боротьби нагородили медалями, грамотами, дипломами та кубками.