Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Стрілецький полк поліції Києва: захищають і в тилу, і на фронті

Опубліковано 13 вересня 2025 року о 12:00

Поліцейські не лише охоронці правопорядку у мирному житті, а й мужні воїни на передовій. Вони – слідчі, оперативники, дільничні та інші працівники поліції, які зі зброєю в руках приєдналися до стрілецького полку ГУНП у м. Києві, аби боронити Україну від рашистської навали. 

Серед них – колишній працівник поліції столичного метрополітену з позивним Аполон, який наразі є снайпером в стрілецькому полку: 

«З початком створення «Стрілецького» я зрозумів, що повинен рухатись далі і добровольцем долучився до лав новоствореного підрозділу. Ми не професійні військові, але добре розуміємо за що боремось, і заради кого» - каже спецпризначенець. 

Перший бойовий досвід Аполон отримав у боях на Донеччині.  Під час одного з бойових  виходів ворожа куля пробила його підсумок і магазин від автомата, це і вберегло життя поліцейському. Боєць згадує як емоції переповнювали його, коли після одного з боїв, у тому ж районі, він вважав загиблим одного зі своїх побратимів, але згодом з’ясувалось – товариш живий. 

Нещодавно Аполон повернувся із Торецького напрямку та продовжує вдосконалювати свої навички, здобуті на передовій, аби і далі воювати на найгарячіших ділянках фронту та тримати оборону у найважчих умовах. Разом із побратимами він тренується на полігоні в умовах максимально наближених до бойових. 

Керівництво підрозділу наголошує: досвід бійців, здобутий на передовій, тепер допоможе готувати інших – тих, хто незабаром вирушить на підсилення у різні точки фронту.


Відділ комунікації поліції Києва

Ангеліна Чорномаз


1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux