Столичні поліцейські викрили 34-річного мешканця Троєщини на збуті канабісу
Під час обшуку помешкання наркоділка правоохоронці вилучили пів кілограма «товару» та майже 500 000 гривень, ймовірно, отриманих від наркобізнесу. За вчинене йому загрожує до десяти років ув’язнення.
Оперативники Деснянського управління поліції отримали інформацію про те, що один із місцевих мешканців торгує наркотиками.
Під час досудового розслідування встановлено, що до наркобізнесу причетний 34-річний безробітній мешканець Троєщини, який продавав канабіс клієнтам із рук в руки. Правоохоронці задокументували його діяльність та затримали у порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України.
Поліцейські провели обшук у його помешканні та вилучили близько пів кілограма канабісу, матеріал для фасування, ваги та майже 500 тисяч гривень, ймовірно отриманих від незаконного бізнесу.
Слідчі, за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання, пересилання, збут та зберігання наркотичних засобів з метою збуту. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
На час слідства суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 260 тисяч гривень.
Відділ комунікації поліції Києва