Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Столичні поліцейські психологи провели тренінги для правоохоронців з різних управлінь

Опубліковано 19 грудня 2024 року о 17:40

Захід відбувся в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я, за ініціативи Олени Зеленської «Ти як?» та проєкту МВС України «Пункт психологічних практик», а самі заняття були присвячені налагодженню комунікаії з колегами, керівниками та цивільним населенням.

Поліцейські Дарницького, Дніпровського та Деснянського управлінь поліції пройшли одноденні тренінги за темою «Розвиток комунікативних навичок молодих поліцейських, вирішення конфліктів та встановлення психологічного контакту», на яких опанували модель DISC, що допомагає більш ефективно будувати комунікацію в стресових ситуаціях, визначаючи особливості співрозмовника.

Психологині розповіли поліцейським як правильно налагоджувати комунікацію та опрацювали способи вирішення конфліктів, у разі їх виникнення.

Крім того, психологи провели цікаві практичні вправи із використанням арт-терапії, за допомогою яких поліцейські вчилися шукати індивідуальний стиль спілкування й задіювати внутрішні ресурси для взаємодії у різних ситуаціях службової діяльності.


Відділ комунікації поліції Києва

Анна Курило

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux