Столичні правоохоронці документують наслідки ворожих обстрілів у зоні деокупації
Співробітники Голосіївського управління поліції проводять слідчі дії в селищі Велика Димерка, що на Київщині. Окрім цього, поліцейські допомагають місцевим мешканцям та доставляють гуманітарну допомогу.
На території одного з селищ Броварського району співробітники Голосіївського управління поліції документують факти воєнного наступу росії.
Як повідомив начальник Голосіївського управління поліції Араік Кочкадамян, поліцейські проводять усі необхідні слідчі дії та встановлюють деталі воєнних злочинів:
«У звільненому населеному пункті слідчо-оперативна група проводить огляд місць потрапляння ворожих снарядів, фіксує пошкоджені та зруйновані будівлі, факти обстрілів мирних жителів, а також випадки мародерства у приватних будинках та магазинах. Усі зібрані матеріали щодо ворожих наслідків долучені до кримінальних проваджень».
Поліцейські цілодобово проводять ретельну роботу, аби задокументувати кожен злочин проти мирного населення України. Окрім того, працівники поліції на постійній основі доставляють гуманітарну допомогу жителям області, аби допомогти повернутись до мирного життя.
Відділ комунікації поліції Києва