Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Розкрадання майже 2 млн грн на закупівлі автозапчастин для автомобілів швидкої медичної допомоги – поліцейські Києва повідомили про підозру заступнику директора «Київмедспецтрансу»

Опубліковано 06 листопада 2025 року о 13:30

Факт привласнення бюджетних коштів викрили поліцейські Шевченківського управління поліції за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури. 

 

Нагадаємо, на початку жовтня слідчі оголосили про підозру у привласненні близько 2  млн гривень бюджетних коштів, призначених для закупівлі автозапчастин для машин швидкої медичної допомоги начальнику служби матеріально-технічного забезпечення КО «Київмедспецтранс». Наразі, правоохоронці викрили ще одного учасника злочинної схеми – заступника директора КО «Київмедспецтранс».

За словами начальника слідчого відділення Шевченківського управління поліції Миколи Габінета, посадовець, діючи у змові з начальником служби матеріально-технічного забезпечення підприємства та представниками приватної фірми, організував схему заволодіння коштами, виділеними з міського бюджету на закупівлю автозапчастин для автомобілів швидкої медичної допомоги:  

«Службові особи комунального підприємства підготували документи із завищеною очікуваною вартістю предмету закупівлі й надалі у відкритих торгах здобуло перемогу підконтрольне підприємство, яке поставило запчастини на загальну суму 5,5 мільйонів гривень. Відтак, на підставі фіктивної «націнки», відповідно до висновків судових експертиз, переплата становила близько двох мільйонів гривень».

Слідчі повідомили посадовцю про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.

Відділ комунікації поліції Києва 

Анна Зубрєва

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux