За рішеннями суду поліція проводить слідчі дії біля Верховної Ради (ОНОВЛЕНО)

Публічна безпека та порядок

Процесуальні дії тривають в рамках кримінальних проваджень, які розслідують слідчі столичної поліції. Ухвала суду надає слідчим можливість працювати на місці вчинення протиправних дій, вилучати речові докази та опитувати можливих свідків. Вже зараз вибухотехніки вилучають кілька предметів, візуально схожих на споряджені гранати. У ході слідчих дій поліцейським довелося затримати 50 мешканців наметового містечка, їх доставляють до райуправління поліції.

Про це повідомив заступник Голови Національної поліції України - начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2018/03/03/Kryschenko_bilya_VR.jpg

За його словами, сьогодні, 3 березня, працівники поліції Києва проводять слідчі дії в наметовому містечку, розташованому біля стін Верховної Ради України.

Процесуальні дії проводяться на підставі двох рішень суду та в рамках кримінальних проваджень, які розслідують слідчі поліції Києва. Підтримка поліцейськими забезпечена саме на вимогу слідчого.

https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2018/03/03/1__bilya_VR.jpeg

У ході слідчих дій поліцейським довелося затримати 50 мешканців наметового містечка, їх доставляють до райуправління поліції.

https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2018/03/03/3_bilya_VR.jpeg

«Ми проводимо слідчі дії, як вказано в постанові. Будемо вилучати предмети, які використовувалися для нападу на поліцейських, нанесення тілесних ушкоджень. Візуально – зараз працюють вибухотехніки – є споряджені гранати. Їх теж будуть вилучати, а також будемо вилучати речі, які проходять по інших кримінальних провадженнях», – зазначив Андрій Крищенко.

https://www.npu.gov.ua/assets/userfiles/2018/03/03/2_bilya_VR.jpeg

Він додав, що слідчі працюють по кримінальних провадженнях, одне з яких відкрито за фактом спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневого палацу), а інше – по подіях 27 лютого біля стін ВР.

Нагадаємо, що 27 лютого біля Верховної Ради України постраждали 14 правоохоронців. У результаті протиправних дій громадян постраждали 14 правоохоронців. Їх з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості доставили до госпіталю МВС України.

Президент України відвідав травмованих під Верховною Радою поліцейських та вручив їм відзнаки.

Раніше повідомлялося, що лише за минулий рік під час забезпечення безпеки учасників масових заходів постраждали майже 1,5 тисячі поліцейських.

Департамент комунікації Національної поліції України