У центральній частині Києва правоохоронці забезпечують правопорядок під час проведення масових заходів (ОНОВЛЕНО)

Публічна безпека та порядок

На охорону громадської безпеки заступила достатня кількість співробітників структурних підрозділів київської поліції та військовослужбовців Національної гвардії України.

Сьогодні, 8 березня, згідно раніше поданих заявок, кілька громадських організацій проведуть заплановані акції з масовою участю громадян.

Начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко наголосив: "У столиці відбуватимуться акції різної спрямованості, а тому поліцейські пильно стежитимуть за порядком та оперативно реагуватимуть з метою недопущення конфліктів та будь-яких порушень. Крім того, з учасниками та організаторами заходів працюють представники поліції діалогу, задача яких полягає в запобіганні провокацій та роз'ясненні присутнім на зібраннях відповідальності у разі порушення правопорядку. Під час ходи учасників акцій також буде короткотривале перекриття руху на вулиці Михайлівській та Європейській площі".

Столичні правоохоронці звертаються до громадян поводитися максимально толерантно, дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.

ОНОВЛЕНО станом на 14:10

За словами очільника київської поліції Андрія Крищенка, заходи у середмісті столиці відбулися без грубих порушень:

«Сутичок та провокацій допущено не було, заплановані акції пройшли спокійно. Загалом у ході брало участь близько 2000 осіб, а громадський порядок забезпечували 500 поліцейських та бійців Національної гвардії України».

Відділ комунікації поліції Києва