Поліція посилює заходи безпеки під час проведення футбольних матчів

Публічна безпека та порядок

Правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі 10 і 12 серпня на прилеглих територіях до стадіонів «Динамо» та «Оболонь Арена». В залежності від оперативної обстановки, кількість нарядів може змінюватися.

У зв'язку з проведенням футбольних матчів Чемпіонату України 10 серпня між командами Прем'єр ліги "Олімпік" (Донецьк)  - "Львів" (Львів) на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського та 12 серпня Першої ліги "Оболонь Бровар" (Київ) - "Зірка" (Кропивницький) на стадіоні "Оболонь Арена" близько 260 працівників поліції та військовослужбовців Національної гвардії України забезпечуватимуть публічну безпеку та правопорядок на прилеглих територіях і зупинках громадського транспорту.

Поліція закликає учасників заходів дотримуватися вимог чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та всіляко сприяти у забезпеченні правопорядку та безпеки.

Правоохоронці у межах своєї компетенції відразу реагуватимуть на будь-які порушення законодавства та притягуватимуть винних до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Києва