На двох правопорушників громадського порядку під час масових заходів складено адміністративні протоколи (ОНОВЛЕНО)

Публічна безпека та порядок

Молодики агресивно себе поводили, провокували правоохоронців та інших учасників мітингу на конфлікт. У результаті хлопців притягнуто до відповідальності за дрібне хуліганство.

Сьогодні під час проведення мітингу біля Офісу президента України двоє учасників вчинили словесний конфлікт та нецензурно висловлювалися у бік правоохоронців та інших громадян. На зауваження припинити порушення громадського порядку молодики не реагували.

Поліцейські зупинили дії порушників, після чого для встановлення анкетних даних доставили їх до Печерського управління поліції. Зловмисниками виявилися уродженці Житомирської області, 1979 та 1982 років народження, на яких складено протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За це їм загрожує до п’ятнадцяти діб адміністративного арешту.

ОНОВЛЕНО

Ще на десятьох правопорушників поліцейські склали адміністративні протоколи: на двох за ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а на вісьмох складено протоколи за ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Відділ комунікації поліції Києва