Київські поліцейські виявили порушення карантинних обмежень у 28 нічних розважальних закладах

Публічна безпека та порядок

За останні дві доби мобільні групи столичної поліції перевірили 531 заклад господарської діяльності з надання різних послуг та склали 97 адміністративних протоколів за порушення умов карантину, що  передбачає накладення штрафу на посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень.

Працівники поліції Києва продовжують перевіряти розважальні заклади та заклади громадського харчування на дотримання карантинних обмежень. Окрім того, правоохоронці постійно нагадують власникам та співробітникам вказаних об’єктів про адміністративну й кримінальну відповідальність за порушення вимог законодавства щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Упродовж останніх вихідних поліцейські у складі мобільних груп перевірили 531 заклад господарської діяльності, серед яких розважальні заклади, заклади громадського  харчування та торгівлі. За результатами перевірки у 97 установах виявили порушення карантинних обмежень, серед яких 28 нічних клубів, дискотек тощо. За не виконання вимог  ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення на посадових осіб закладів складено адміністративні протоколи, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.  

Нагадаємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 року № 588, якою внесено зміни до постанови № 392, робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього, закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос - заборонена.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися правил  карантину, а у разі виявлення фактів порушення карантинних обмежень, негайно повідомляти на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Києва