Київські поліцейські склали 243 адміністративних протоколи за порушення карантинних обмежень

Публічна безпека та порядок

Упродовж останніх вихідних правоохоронці перевірили 1509 об’єктів господарської діяльності. Переважна більшість порушень – це робота закладів господарської діяльності, попри заборону у рамках «карантину вихідного дня».

Нагадаємо, що столичні правоохоронці продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень громадянами та суб’єктами господарювання. Лише протягом останніх вихідних перевірено 1509 закладів господарської діяльності, серед яких розважальні заклади, заклади громадського харчування, торгівельно-розважальні центри тощо.

За результатами перевірок, у 243 випадках виявили порушення карантинних обмежень, а відтак за невиконання вимог ч.1 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення на посадових осіб складено адмінпротоколи. За це передбачено накладення штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Окрім цього, правоохоронці проводили перевірки в громадських спорудах та громадському транспорті на предмет носіння громадянами засобів індивідуального захисту. У результаті за порушення вимог ч. 2 ст. 44-3 КУпАП складено 17 адміністративних протоколів, за що передбачено штраф від 170 до 255 гривень.

Наголошуємо, що працівники поліції у межах своїх повноважень й на далі будуть контролювати дотримання протиепідемічних заходів. Закликаємо громадян не порушувати карантинних обмежень, використовувати засоби індивідуального захисту та дотримуватись соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку.  

Поліцейські у складі мобільних груп націлені у першу чергу на превентивну роботу. Якщо громадяни не реагуватимуть на зауваження і відмовлятимуться від використання засобів індивідуального захисту правоохоронці, у межах своєї компетенції та відповідно до службових повноважень, притягуватимуть таких правопорушників до відповідальності.

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко