Андрій Крищенко: «Правоохоронці Києва забезпечуватимуть правопорядок під час заходів у центральній частині міста»

Публічна безпека та порядок

Поліцейські контролюватимуть дотримання учасниками правопорядку, карантинних вимог та недопущення використання забороненої символіки.

Сьогодні у центрі столиці заплановано проведення ходи з площі Арсенальної до Майдану Незалежності. Тож за маршрутом слідування колони буде частково обмежуватися рух транспорту на вулиці Грушевського, Кріпосному провулку та вулиці Інститутській. Тому просимо водіїв завчасно планувати маршрути руху з урахуванням вищезазначеної інформації.

Аби не допустити порушень громадського порядку, працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України  та поліція діалогу заступили на посилене чергування. 

«До забезпечення правопорядку ми залучили представників усіх структурних підрозділів, у тому числі поліцейських діалогу. Аби не допустити будь-яких правопорушень, поліцейські проводитимуть превентивні заходи, зокрема вибіркові перевірки речей і документів у громадян. З огляду на це, прошу громадян толерантно та із розумінням ставитися до дій правоохоронців, адже такі превентивні заходи спрямовані виключно для забезпечення публічної безпеки і правопорядку», - повідомив Андрій Крищенко.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства і не використовувати заборонену символіку.

Відділ комунікації поліції Києва