Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліція притягнула до адміністративної відповідальності адміністраторку клубу, в якому під час вечірки лунали російські пісні
Опубліковано 18 липня 2025 року о 16:32

Вчора в телеграм-каналах було опубліковано відео з розважального закладу у Голосіївському районі, де виконувались пісні мовою країни-агресора. На місце події прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції, яка задокументувала обставини інциденту.  


В результаті перевірки відносно адміністраторки закладу було складено протокол за ч. 1 ст. 155 КУпАП — порушення правил надання послуг працівниками сфери обслуговування.  

Окрім цього, правоохоронці скерували офіційне звернення до Уповноваженої із захисту державної мови для належного реагування на порушення мовного законодавства. 

Поліція Києва закликає організаторів культурних і розважальних закладів бути відповідальними та дотримуватись чинного законодавства. Публічне використання мови держави-агресора неприпустиме.

Відділ комунікації поліції Києва 

Ковригіна Ганна


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux