Поліцейські Києва затримали підозрюваного у розбійному нападі на пункт обміну валют на столичному Подолі
На час досудового розслідування зловмиснику перебуватиме під вартою. За скоєне йому загрожує до 15 років ув’язнення.
До поліції Києва надійшло повідомлення про те, що до обмінника валют на вулиці Костянтинівській зайшов невідомий чоловік у масці, та, направивши пістолет на касира, став вимагати гроші. 54-річна працівниця установи не розгубилась та миттєво натиснула тривожну кнопку. Почувши сигнал, зловмисник вибіг із приміщення.
Оперативники районного управління та столичного главку поліції спільно з аналітиками кримінального аналізу встановили особу нападника. Ним виявився 40-річний мешканець столиці.
«Слідчі затримали фігуранта за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України на одній з вулиць Голосіївського району. Під час обшуку його квартири вилучено пістолет й інші речові докази» — зазначив начальник слідчого відділу Подільського управління поліції Владислав Чернов.
Наразі поліцейські за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, що є небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу.
На час досудового розслідування зловмиснику перебуватиме під вартою. За скоєне фігурантові загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Відділ комунікації поліції Києва
Наталія Крот