Поліцейські Києва затримали чоловіка, який викрав банківську картку у знайомого та витратив з неї близько 73 тисяч гривень кредитних коштів
Зловмисник, перебуваючи в одній квартирі з потерпілим, непомітно вкрав з його гаманця кредитну картку та, знявши з неї гроші, купив своїй співмешканці мобільний телефон. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
До Деснянського управління поліції звернувся 69-річний мешканець Лісового масиву, який повідомив, що невідома особа вкрала у нього банківську картку та витратила з неї всі кредитні кошти.
Завдяки підтримці спеціалістів кримінального аналізу, оперативники територіального управління встановили особу порушника – 49-річного мешканця столиці, який вже був судимий за вчинення вбивства та наркозлочину.
Слідчі встановили, що чоловік прийшов у гості до знайомої, де разом з іншими присутніми, чоловіком та жінкою, почав вживати алкогольні напої. Після гучного застілля усі троє гостей залишилися на ночівлю, а на ранок чоловік виявив відсутність банківської картки. Коли заявник звернувся до банку для блокування рахунку, йому повідомили, що з картки вже знято майже 73 тисячі гривень кредитних коштів.
Правоохоронці з’ясували, що зловмисник витратив кошти на подарунок для співмешканки – мобільний телефон.
Слідчі Деснянського управління поліції за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури повідомили чоловіку про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України, за ч. 1 ст. 357 – викрадення офіційного документа з корисливих мотивів та за ч. 4 ст. 185 – крадіжка, вчинена повторно в умовах воєнного стану. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
На час слідства суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Відділ комунікації поліції Києва