Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейська форма — не для контенту

Опубліковано 20 листопада 2025 року о 16:40

Від початку року поліцейські столиці притягнули до відповідальності більше десятка «блогерів», які перетворювали поліцейську форму на реквізит для скандальних відео у соцмережах


Не маючи жодного відношення до служби у правоохоронних органах правопорушники, вдягнені у поліцейський однострій, знімали провокативні відеоролики, у яких демонстрували ганебну поведінку та видавали себе за поліцейських.


Так, днями, правоохоронці виявили черговий провокативний відеоматеріал під час моніторингу соціальних мереж, на якому псевдополіцейський використовував нецензурну лексику та провокував конфлікт із «пересічним» громадянином.


Відтак, працівники Святошинського управління поліції спільно з аналітиками кримінального аналізу встановили особу «блогера» – ним виявився 33-річний киянин. Його пояснення не відрізнялося від попередників: усе робив заради лайків та розваги, без жодного усвідомлення наслідків.


Правоохоронці склали відносно правопорушника протокол за статтею 184-3 КУпАП – незаконне використання ознак належності до Національної поліції України. За вчинене йому загрожує штраф у розмірі до 34 тисяч гривень.


Відділ комунікації поліції Києва 

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux