Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

П’ять років та один місяць позбавлення волі отримав 20-річний парубок за крадіжку коштів у неповнолітнього сироти

Опубліковано 09 квітня 2025 року о 10:00

Зловмисник, таємно зайшов у банківський додаток потерпілого та перерахував стипендію у сумі 13 600 гривень з його картки на свою. 


У жовтні минулого року до Подільського управління поліції надійшла інформація щодо викрадення коштів з картки неповнолітнього. Під час спілкування із правоохоронцями потерпілий повідомив, що напередодні він користувався мобільним телефоном знайомого та з його ґаджету заходив до свого особистого кабінету в мобільному застосунку банку.


Невдовзі після цього, 17-річний хлопець отримав з учбового закладу зарахування навчальної та соціальної стипендій, останню отримує як дитина-сирота, але ці кошти зникли.


Тоді ювенальні поліцейські Подільського району викрили у скоєнні кримінального правопорушення 20-річного місцевого мешканця, раніше судимого за аналогічні злочини. Встановлено, що зловмисник, користуючись тим що в нього збереглися дані для входу до особистого кабінету неповнолітнього, перевів кошти з банківської картки потерпілого на свою у сумі 13 600 гривень. На викрадені кошти порушник відсвяткував свій день народження.


Слідчі повідомили фігуранту про підозру та по завершенню досудового розслідування скерували обвинувальний акт до суду.


Днями Подільський суд виніс порушнику вирок. За скоєння злочину передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно в умовах воєнного стану, зловмисник перебуватиме за ґратами п’ять років та один місяць.

Відділ комунікації поліції Києва

Наталія Крот



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux