«Жодні спроби тиску на поліцію для ухвалення будь-яких рішень не дадуть позитивного результату», - Андрій Крищенко

Новини

Поліцейські діють виключно у межах чинного законодавства. Тож усі маніпуляції та провокаційні шоу будуть жорстко присікатися. Про це сьогодні, 4 лютого, заявив начальник поліції Києва.

Нагадаємо: сьогодні під час акції біля одного з телеканалів за порушення публічного порядку до Шевченківського управління поліції доставили чотирьох осіб. Під час складання адміністративних матеріалів один із чоловіків відчинив вікно і став на підвіконня. При цьому він висловлював ряд вимог, зокрема щодо закриття каналу, звільнення учасників акції та зняття з посади одного з керівників територіального управління поліції. 

«Поліцейські діють виключно у межах чинного законодавства. Тож жодні спроби тиску на поліцію для ухвалення будь-яких рішень не дадуть позитивного результату. Тому наголошую: усі маніпуляції та провокаційні шоу будуть жорстко присікатися!» - зазначив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

За фактами подій біля поліцейського управління та офісу телеканалу відкрито кримінальне провадження за ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб), а також за ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Києва