Ювенальні інспектори провели профілактичні відпрацювання на вулицях столиці

Новини

Правоохоронці перевірили місця найбільшої концентрації підлітків. Серед них торгівельно-розажальні комплекси, підземні переходи та станції метро.

Профілактичні рейди поліцейські провели у Шевченківському, Печерському та Подільському районах міста Києва з метою попередження підліткової злочинності та правопорушень. До заходу були задіяні співробітники ювенальної превенції столичного главку поліції, дільничні офіцери та співробітники полку поліції особливого призначення № 1.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у м. Києві Анна Панченко, правоохоронці постійно проводять такі відпрцювання на вулицях міста:

«Під час таких заходів ми пояснюємо неповнолітнім та дорослим, що куріння та розпивання алкоголю в громадських місцях - це адміністративне правопорушення. Також наголошуємо, що законодавством нашої держави передбачена заборона вживання тютюнових або алкогольних виробів до досягнення повноліття, а якщо виявляємо такі випадки, то складаємо адміністративні протоколи на батьків».

Під час перевірки ювенальні інспектори склали 79 адміністративних протоколів, з яких 26 - ­за ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях), 45 – ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних напоїв), 1 – ст. 180 (Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння) та 7 – ст. 184 (Невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці закликають громадян відповідальніше ставитись до визначених законодавством норм і правил поведінки та слідкувати за дозвіллям своїх дітей.

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Костюченко