У Києві поліцейські зафіксували порушення обмежень щодо ведення передвиборчої агітації

Новини

Чоловіка доставили до Шевченківського управління поліції, де склали адміністративні матеріали.

Вранці  столичні поліцейські отримали повідомлення про те, що невідомий на Майдані Незалежності проводить незаконну агітацію.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та дільничні офіцери поліції.  Правопорушника попередили, що такі дії є протиправними, а відтак запросили проїхати в територіальний відділ поліції для складання адміністративних матеріалів. Утім чоловік відмовився і вчинив непокору правоохоронцям.

У результаті чоловіка, 1987 р.н., доставили до відділу поліції, де склали адміністративні протоколи за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) та ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адміністративні матеріали будуть направлені до Шевченківського районного суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, передвиборча агітація забороняється до оголошення ЦВК результатів голосування у першому турі виборів Президента України.

Відділ комунікації поліції Києва

Анна Зубрєва