Столичні правоохоронці розшукали батьків 8-річного хлопчика, який загубився в підземці

Новини

Поліцейський помітив малолітнього, який гуляв у вестибюлі на станції метро «Дорогожичі» без супроводу дорослих. Наразі батьків встановлено та на них складено адміністративний протокол щодо невиконання ними батьківських обов’язків.

Співробітник поліції, який ніс службу по охороні публічного порядку та безпеки на одній із станції київського метрополітену, побачив хлопчика, який блукав один. Інспектор ювенальної превенції управління поліції в метрополітені та поліцейський поспілкувались з дитиною.

Як розповів поліцейський управління поліції в метрополітені Іван Павлюк, правоохоронці почали відпрацьовувати та розшукувати батьків хлопчика:

«Ми з’ясували, що жінка залишила сина з молодшою донькою та з батьком вдома, а сама пішла по справах. Хлопчик самостійно вийшов з квартири та пішов її шукати. Правоохоронці повернули хлопчика мамі, наразі з ним все добре».

Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з матір’ю хлопчика та попередили про те, що потрібно бути уважною та слідкувати за дітьми. Відносно неї складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, мати щиро подякувала правоохоронцям, що знайшли її сина та запевнила, що у подальшому буде більше уваги приділятиме вихованню.

Відділ комунікації поліції Києва

Наталія Керницька