Столичні дільничні виявили на подвір’ї киянина галявину коноплі

Новини

Поліцейські вилучили сорок шість кущів рослини, схожої на канабіс, які відправили на експертизу. За вирощування незаконних рослин чоловіку загрожує до трьох років обмеження волі.

Під час спілкування з мешканцями адміністративної дільниці старший дільничний офіцер дізнався про те, що один із постояльців селища Пирогів займається вирощуванням коноплі на вулиці Барикадній. Виявилося, що 38-річний чоловік, на якого вказували жителі, раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.

«Встановлено, що вирощування коноплі на подвір’ї організував родич, який проживає з власниками будинку. Для документування події ми з колегою викликали дізнавача та криміналіста, які вилучили сорок шість кущів наркотичної речовини. Все відправлено на проведення експертизи», - розповів старший дільничний офіцер Голосіївського управління поліції Василь Хворостяний.

Відділ дізнання Голосіївського управління поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі.

Відділ комунікації поліції Києва

Христина Кір'якова