Службовий собака допоміг поліцейським розшукати семирічного киянина

Новини

Хлопчик вирішив пожартувати над мамою та заховався під сходами багатоповерхівки. За час відсутності дома жодних протиправних дій відносно нього вчинено не було.

До чергової частини Солом’янського управління поліції звернулась місцева мешканка та повідомила, що кілька годин тому її семирічний син вийшов із дому викинути сміття та не повернувся. На виклик негайно виїхали співробітники ювенальної превенції районного управління та кінологи зі службовим собакою.

У ході відпрацювання отриманої інформації поліцейські обстежили будинок та за допомогою німецької вівчарки Матіс-Міфа розшукали маленького втікача. Хлопчик пояснив, що вирішив пожартувати над мамою та заховався під сходами на одному з поверхів.

Інспектори сектору ювенальної превенції передали сина матері та провели із нею профілактичну бесіду щодо недопущення у майбутньому подібних випадків та про адміністративну відповідальність за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікації поліції Києва

Олена Мошко