Правоохоронці виявили на Контрактовій площі групу осіб із зеленкою, газовими балончиками та ножами

Новини

Молоді люди були із прикритими обличчями. Їх доставили в управління поліції для встановлення анкетних даних та надання пояснень.

Подія трапилася на Контрактовій площі: сюди підійшла організована група молодиків із прикритими обличчями. Аби попередити будь-які провокації,  після спілкування із представниками поліції діалогу було прийнято рішення про їх доставку до управління поліції. У службовому транспорті молодики повикидали зеленку, а вже в управлінні у них вилучили ножі, газові балончики та пістолет. Зараз вони надають пояснення. Їх діям буде надана правова оцінка.

 


Правоохоронці продовжують нести службу на Контрактовій площі, де одночасно відбувається кілька альтернативних мирних заходів, у тому числі зустріч із виборцями кандидата па пост Президента України та акція «Хто замовив Катю Гандзюк?».


«Ми не допустимо жодних провокацій і не дозволимо будь-яким групам нагнітати обстановку і провокувати конфлікти. У той же час робитимемо все, аби мирні заходи і акції відбувалися без порушень правопорядку», - наголосив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.


Відділ комунікації поліції Києва