Поліцейський столичної підземки врятував життя пасажиру, в якого стався серцевий напад

Новини

Правоохоронець Максим Троценко провів серцево-легеневу реанімацію за допомогою дефібрилятора, навички зі застосування якого отримав на курсах з надання першої домедичної підготовки.

На станції метро «Нивки» до працівника поліції звернулась працівниця, яка повідомила про те, що на платформі пасажир впав без свідомості. Правоохоронець не розгубився, а одразу надав чоловікові першу допомогу, використовуючи дефібрилятор, та викликав лікарів.

Поліцейський управління поліції в метрополітені столичної поліції Максим Троценко розповів, що на пероні він побачив чоловіка у непритомному стані, попередньо – із серцевою недостатністю:

«Я побачив, що обличчя чоловіка стало блідо-синього кольору, ледь билося серце і повільне дихання, тому одразу взяв стаціонарний дефібрилятор та розпочав серцево-легеневу реанімацію. Намагався зробити все так, як вчили на курсах домедичної допомоги. Реанімація тривала близько 20 хвилин, після чого чоловік прийшов до тями. Далі на станцію прибули медики та госпіталізували хворого до лікарні».

Лікарі підтвердили, що працівник поліції вчасно та правильно надав першу домедичну допомогу, що врятувало життя пасажира. Наразі чоловік перебуває у лікарні під наглядом медиків.

Поліцейський Максим Троценко не вбачає героїзму у своєму вчинку, для нього це обов’язок - рятувати та допомагати.

Відділ комунікації поліції Києва

Марія Бреус