Близько 5 тисяч правоохоронців забезпечує громадський порядок з нагоди відзначення 1030-річчя Хрещення Русі (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Новини

Сьогодні, 27 липня, у Києві відбудеться Хресна хода, яка розпочнеться з урочистого молебню на Володимирській гірці. Далі віряни вирушать за маршрутом: вулиця Трьохсвятительська – площа Європейська – вулиця Грушевського – Києво-Печерська Лавра.

Як зазначив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, за порядком у столиці стежитимуть близько 5 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України:

«Ми звертаємося до громадян з проханням не порушувати правопорядок, дотримуватися вимог чинного законодавства та з розумінням поставитися до підвищених заходів безпеки. Також закликаємо негайно повідомляти на 102 у разі виявлення невідомих валіз, коробок та інших підозрілих предметів, щоби їх перевіряли відповідні служби».

ОНОВЛЕНО станом на 12:00

На Володимирську гірку продовжують прибувати віряни. На фільтраційних пунктах правоохоронці перевіряють речі, надають учасникам заходу необхідну інформацію, а також проводять профілактичну роботу, спрямовану на попередження правопорушень.

ОНОВЛЕНО станом на 13:30

Учасники Хресної ходи розпочали рух до Києво-Печерської Лаври. Працівники поліції стежать за громадським правопорядком у місцях проведення заходів та забезпечують безперешкодний рух колони по вулицям міста.

ОНОВЛЕНО станом на 14:30

Рух колони учасників Хресної ходи триває, їх супроводжують працівники поліції. За маршрутом пересування вірян працюють кінологи зі службовими собаками та фахівці вибухотехнічної служби.

Відділ комунікації поліції Києва