У столиці киянина судили за скоєння трьох крадіжок

Крадіжка

Правопорушник розбив скло в автомобілі та викрав відеореєстратор, але згодом його затримали правоохоронці. Тепер найближчі три роки та один місяць чоловік проведе за ґратами.

Подія трапилася у червні минулого року. Тоді до поліції звернувся чоловік і повідомив про крадіжку з автівки. Правоохоронці, які прибули на місце, з’ясували: зловмисник пошкодив скло в автомобілі та викрав відеореєстратор.

Оперативники провели ряд заходів та встановили: до крадіжки причетний 31-річний киянин. У ході досудового розслідування з’ясувалося, що на момент вчинення злочину чоловік перебував на випробувальному терміні. Тож слідчим доведена його причетність до трьох крадіжок, які раніше він скоїв на території району.

Вироком Подільського районного суду міста Києва чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до двох років позбавлення волі. Окрім того, на підставі ст. 71 (Призначення покарання за сукупністю вироків) Кримінального кодексу України приєднано невідбуту частину покарання попереднього вироку, а відтак чоловік проведе у в’язниці три роки та один місяць.

Відділ комунікації поліції Києва

Тетяна Іванюсь