У столиці поліція посилить заходи безпеки - Сергій Яровий

Інформація

У суботу, 14 березня, в місті Києві відбудуться заходи з нагоди Дня Українського добровольця. Для забезпечення публічної безпеки та порядку будуть залучені правоохоронці  різних відомств - нацгвардійці, рятувальники та поліцейські. Наряди працюватимуть у посиленому режимі. Про це йшлося сьогодні, 13 березня, під час інструктивної  наради за участі заступників Голови Нацполіції Олександра Фацевича та Андрія Крищенка. Нарада відбулася під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.
За словами Сергія Ярового, завтра у столиці відбудеться ряд заходів. Заходи безпеки  будуть посилені: до забезпечення правопорядку будуть задіяні всі відомства системи МВС. Зокрема – Нацгвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій та  Нацполіція. 


«Взаємодія  між службами повинна бути на високому рівні. Наголошую на толерантності, і в той же час - на неприпустимості порушень правопорядку. Максимальна витримка, максимальна повага, а також оперативне прийняття рішень в тій чи іншій ситуації»,-  наголосив Сергій Яровий.
Заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич  зазначив, що кількість нарядів буде збільшена і вони працюватимуть у посиленому  режимі. 


«Поліція повинна  оперативно реагувати на всі ситуації та діяти згідно із законом»,- зазначив Олександр Фацевич. 
Заступник Голови Нацполіції- начальник поліції Києва Андрій Крищенко акцентував на недопущенні будь-яких провокацій:
«Участь у акціях будуть брати ветерани війни.  Відтак ми повинні зосередити увагу на проведенні превентивної роботи, щоби не допустити провокацій. Тож у місцях проведення всіх акцій працюватиме поліція діалогу»,- сказав Андрій Крищенко.

Управління комунікації Національної поліції України