Поліцейські Києва забезпечили порядок під час виселення представників тимчасового поселення

Інформація

На місце події виїжджали співробітники Святошинського управління поліції. Порушень і конфліктів не допущено.

Вчора ввечері у чергову частину надійшло повідомлення про те, що на вулиці Академіка Палладіна за автозаправкою у лісопосадці люди, які там незаконно поселилися, на зауваження не реагують та кидають каміння. Коли на виклик прибули патрульні поліцейські, вони поспілкувалися із адміністратором заправки, який повідомив, що жодних конфліктів не було.

А сьогодні вранці правоохоронці отримали виклик від представників розміщеного там тимчасового поселення про те, що їм загрожує небезпека.

На місце події прибули співробітники Святошинського управління поліції, які виявили там стихійне поселення, у якому проживали близько 50 осіб. Представники поселення попросили забезпечити правопорядок, поки вони зберуть свої речі і поїдуть додому. Тож, коли на місце приїхали близько 50 активістів, поліція не допустила будь-яких порушень і конфліктів.

На цей час жителі покинули тимчасове поселення, натомість лісівники разом із працівниками національного природного парку розбирають тимчасові споруди і наводять там порядок.

Відділ комунікації поліції Києва