Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

15 тисяч доларів з призовника за виїзд до країн Євросоюзу поза пунктами пропуску – поліцейські ліквідували чергову схему переправлення осіб через держкордон України

Опубліковано 20 лютого 2025 року о 12:30

Злочинну діяльність двох 27-річних місцевих мешканців викрили слідчі та оперативники Печерського управління поліції спільно з працівниками Служби безпеки України за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури. 

Ділки підшукували чоловіків, бажаючих уникнути мобілізації, й пропонували їм «трансфер» до кордону з республікою Молдова, де військовозобов’язані в обхід пунктів пропуску перетинали кордон й надалі прямували до країн Європейського союзу. Вартість такої послуги для «клієнтів» коштувала 15 тисяч доларів.

Слідчі затримали двох фігурантів у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання ними повної суми за «послугу» від клієнта.

Зловмисникам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України – незаконне переправлення через державний кордон України. За клопотанням слідчих, Печерським районним судом відносно підозрюваних обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Санкція статі передбачає до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

В межах розпочатого кримінального провадження поліцейські встановлюють інших осіб, які можуть буди причетні до цієї злочинної схеми.

Відділ комунікації поліції Києва

Анастасія Ігнатюк

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux