вул. Володимирська, 15, Київ, 01601, Україна
тел.: +380 44 271 93 33, факс +380 44 278 40 22
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
21.09.2017
Вересень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
181920
21
222324
252627282930
дата з:
по:Головна » Новини

Заступник начальника столичного управління поліції Віктор Нечитайло: "Головне сьогодні - посилити керівну ланку і зберегти професійне ядро поліції" (ФОТО)
23.01.2016 | 11:44

На цьому наголосили під час наради із кадровими підрозділами. Окрім того, мова йшла про результати проведення атестації, стан дисципліни та законності серед особового складу та про організацію професійної підготовки правоохоронців.

Нараду співробітників управління кадрового забезпечення розпочав заступник начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Віктор Нечитайло. Він наголосив, що найважливішим завданням на сьогодні є оновлення та посилення керівної ланки, а також збереження ядра професіональних і досвідчених співробітників поліції. При цьому акцент робитимуть на молодих фахівців, які довели свою готовність працювати чесно і віддано.

- Процес атестації особового складу столичної поліції підходить до завершення. За результатами, наданими атестаційними комісіями, не відповідають займаній посаді 11,5 відсотків працівників. Тож у найближчий час у всіх київських територіальних органах і підрозділах органів внутрішніх справ будуть затверджені штатні розписи, - наголосив Віктор Нечитайло.

Під час зустрічі присутні обговорили питання щодо вивчення психологічного клімату в колективах, необхідності визначення емоційного стану підлеглих, їх готовності сумлінно виконувати службові обов'язки.

Слово також взяв начальник відділу управління кадрового забезпечення столиці Сергій Пшеничний. Він доповів про результати підготовки у Головному управлінні за 2015 рік, зосередивши увагу на виявлених недоліках під час навчання особового складу. Акцентували також на покращення вогневої та фізичної підготовки працівників поліції, підвищенні їх професійної майстерності, покращенні організації занять тактико-спеціального призначення.

- Великий обсяг роботи вже виконаний, але попереду ще багато завдань, які спрямовані на покращення кадрового ресурсу реформованої поліції. Ми робитимемо все, аби рівень підготовки поліцейських відповідав європейським стандартам і вимогам сьогодення. Кожен правоохоронець повинен усвідомлювати, що від його щоденної роботи і ставлення до людей залежить не лише рівень довіри населення до поліції, яка надає сервісні послуги, а й імідж усього правоохоронного відомства - зауважив Віктор Нечитайло.

 

Відділ комунікації Головного управління

Національної поліції у м. Києві

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку