Поліцейські Києва стали чемпіонами у змаганнях із багатоборства серед інструкторів з особистої безпеки

Новини

У Всеукраїнському чемпіонаті взяли участь 27 команд Головних управлінь та Департаментів Національної поліції України. Команда столичного главку поліції виборола перше місце.

На базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції у місті Києві відбулись змагання з багатоборства серед збірних команд обласних підрозділів поліції. До складу кожної команди входило четверо осіб: три учасника та один представник. Понад 80 правоохоронців боролись за призові місця.

Як зазначив заступник начальника столичного главку Віктор Нечитайло, практика проведення такого Всеукраїнського змагання з багатоборства серед інструкторів з особистої безпеки - вперше:

«Сподіваюсь, що ми започаткували гарну традицію, яка увійде в поліцейську історію. Ідея проведення чемпіонату з багатоборства є новим способом підвищення особистого професійного рівня фізичної підготовки та навиків стрільби. Оцінювали чіткість та швидкість виконання вправ кваліфіковані судді міжнародних категорій».

Начальник відділу професійної підготовки поліції Києва Сергій Пшеничний розповів, що інструктори з особистої безпеки проходили три етапи змагання, а саме подолання смуги перешкод, виконання прийомів самозахисту та практична стрільба із пістолета:

«Усі правоохоронці показали дуже високі результати підготовки. Перемогу виборола команда Головного управління Національної поліції у м. Києві, почесне друге місце зайняли представники Тернопільського управління поліції, а третє призове місце посіла команда Головного управління Національної поліції у м. Вінниця. Ми вітаємо наших призерів і дякуємо усім, хто прийняв участь».

Переможців нагородили кубками, медалями, дипломами відповідного ступеня та цінними подарунками. Пишаємось досягненнями наших колег і бажаємо подальших перемог!

Відділ комунікації поліції Києва

Марія Агапова