Інформація про спеціальні майданчики для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на території міста Києва

ІНФОРМАЦІЯ
про спеціальні майданчики для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на території міста Києва

Місцезнаходження та номери телефонів 

02160, м. Київ, вул. Фанерна, 4  тел. 098-459-95-58
02081, м. Київ, вул. Канальна, 1  тел. 098-459-95-58

 

Відповідно до вимог п. 12 Порядку тимчасового затримання працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 року № 1102 та п. 12 Порядку тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2018 року № 990, повернення тимчасово затриманого транспортного засобу, який зберігається на спеціальному майданчику чи стоянці, відбувається невідкладно за зверненням відповідальної особи, зазначеної в частині першій статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особи, яка керувала транспортним засобом на момент учинення правопорушення.

Умовами повернення зазначеним особам транспортного засобу є оплата вартості послуг з доставлення та/або зберігання транспортного засобу та сплата штрафу за вчинене правопорушення.

Задля зручності громадян в місті Києві відкрито 3 «єдині вікна» за адресами: вул. Народного Ополчення, 9, вул. Володимирська, 15, вул. Дніпровська набережна, 19Б (ЦНАП), де можна отримати для оформлення документи, необхідні для отримання власниками (водіями) тимчасово затриманих транспортних засобів.